Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plażowy niezbędnik — torby dla mamy i dziecka

2018-06-20
Plażowy niezbędnik — torby dla mamy i dziecka
Nawet, jeśli Twoja szafa pęka w szwach od ilości torebek, a nie ma wśród nich porządnej torby plażowej, to musisz nadrobić ten brak i to jak najszybciej. Będzie to jak najbardziej uzasadniony wydatek, a pakując wszystkie niezbędne rzeczy przed wyjściem odetchniesz z ulgą i pochwalisz się w myślach za ten zakup. Jednak, aby tak się stało musisz zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii podczas zakupu torby plażowej.

Im większa — tym lepsza

Wybierając się na plażę będziesz musiała zabrać wiele przedmiotów, które będą Ci potrzebne do miłego spędzenia czasu. Zabierzesz także wiele rzeczy dla dziecka. Wybierając, więc torebkę plażową spójrz na nią krytycznym okiem i oceń czy zmieści się w niej mata lub kocyk, ręczniki, ubrania na zmianę, kosmetyki, picie, jedzenie, portfel, klucze, ulubione rzeczy dziecka, itp. A to całkiem sporo. Dlatego im większą torbę plażową kupisz, tym łatwiej będzie Ci potem wszystko do niej zapakować.

Tylko torebka wysokiej jakości

Kiedy już znalazłaś odpowiedniej wielkości torbę, przyjrzyj się uważnie, z jakiego materiału została wykonana. Jeżeli jest on kiepskiej jakości, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w drodze z plaży torba najzwyczajniej w świecie się rozerwie, gdyż nie wytrzyma ciężaru. Kiepska jakość barwników użytych do wykonania torby skutkować będzie szybkim blaknięciem koloru pod wpływem słońca, na które przecież torba będzie wystawiona.

Torba, która zniesie wszystko

Na plaży nie trudno o plamy, a przy wycieczce z dzieckiem, to już niemal pewność. Warto, więc wybrać torbę, z której w łatwy sposób usuniesz plamy od olejku do opalania czy soku. Poza tym należy zwrócić uwagę na to, czy uszka w torebce są mocne i uniosą cały ciężar. Dobrze jest także sprawdzić czy nie będą zbyt niewygodne podczas noszenia torebki na ramieniu. Większość toreb plażowych posiada uszy wykonane z plecionej liny, co nie tylko dobrze wygląda, ale jest niezwykle wygodne.

 

Woda i piasek? Tak, ale nie w torebce

Przed zakupem torebki plażowej należy również zwrócić uwagę, aby materiał, z którego jest wykonana nie przepuszczał wody. Nie chcesz przecież, aby wszystkie suche rzeczy zostały przed przypadek zalane. Ważne jest także, aby do środka nie dostawał się piasek, więc szczególnie w przypadku torebek plecionych, należy zwrócić uwagę czy materiał jest odpowiednio gęsty. Choć kuszące wydaje się zabranie na plaże plecaka i z jednej strony byłaby to bardzo wygodna opcja, to z drugiej pomyśl o wytrzepywaniu wszystkich kieszonek z piasku po każdej wyprawie na plażę.

Nie zapomnij o stylu!

Torba plażowa na czas wyjść na plażę zastąpi Twoją codzienną torebkę. Wybierz więc model, który Ci się podoba i pasuje do Twojego stylu. A wybór masz ogromny od plecionych koszyków, przez duże płócienne torby aż po silikonowe jelly bag. Modne nadal pozostają marynarskie niebiesko-białe pasy, ale nosi się także neony i pastele. Po sezonie wakacyjnym taka torba nie będzie musiała czekać w szafie na kolejne wakacje albo lądować w koszu. Dzięki swojej pojemności świetnie sprawdzi się, jako torba na zakupy.


Torebka damska jelly bag CAT22 miętowa
pixel