Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nie tylko dziewczyny lubią brąz - przegląd bestsellerów dla mężczyzny

2018-10-08
Nie tylko dziewczyny lubią brąz - przegląd bestsellerów dla mężczyzny
Tekst znanej piosenki Ryszarda Rynkowskiego głosi, że „dziewczyny lubią brąz”, lecz jak sprawa wygląda w przypadku mężczyzn? Utarło się przekonanie, że najbardziej eleganckim kolorem dodatków skórzanych jest czerń. Okazuje się, że brąz może wyglądać równie stylowo. Pasuje zarówno do sytuacji biznesowych, jak również podczas swobodniejszych okoliczności. Odcienie gorzkiej czekolady są niezwykle gustowne, a jasne brązy dodają zawadiackiego młodzieńczego ducha nawet poważnym stylizacjom.

Ciemnobrązowa teczka

Obowiązkowym dodatkiem galanteryjnym dla stylowego mężczyzny jest aktówka. Znakomicie sprawdzi się do biura. W torbie zmieszczą się niezbędne dokumenty, laptop lub tablet oraz drobiazgi potrzebne w codziennych obowiązkach. Skóra w odcieniu ciemnego brązu stanowi niezwykle elegancki materiał na męską torbę. Prostota modelu i dyskretne srebrne zapięcie doskonale podkreślą biznesowy wygląd właściciela.


Portfel w odcieniu mlecznej czekolady

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez tak funkcjonalnego dodatku, jakim jest portfel. Można przechowywać w nim nie tylko gotówkę i karty, lecz również wizytówki, drobne notatki, zdjęcia bliskich czy karnety. Brązowy, skórzany portfel z pewnością pozwoli wyróżnić się spośród tak powszechnie wybieranych przez mężczyzn dodatków w kolorze czarnym. Właściciel portfela w odcieniach brązu będzie postrzegany jako osoba z niebanalnym poczuciem stylu i umiejętnością zabawy modą.


Skórzany portfel męski KRENIG El Dorado 11082 brązowy w pudełku

Koniakowa torba na ramię

Niezwykle wygodną alternatywą do noszonej w ręce teczki jest torba na ramię. Ten rodzaj dodatku doskonale sprawdzi się w zestawieniu ze swobodną stylizacją. Jasny, koniakowy odcień brązu będzie świetnie pasował do klasycznych, niebieskich dżinsów. Zalety torby na ramię z pewnością docenią studenci, którzy często noszą znacznej ilości ciężary na uczelniane zajęcia.

DAAG ALIVE 14 koniakowa torba skórzana na ramię unisex

Brązowy plecak turystyczny

Wielu mężczyzn aktywnie spędza wolny czas. Podczas wyjazdów turystycznych niezbędny jest wytrzymały plecak z nieprzemakalnego materiału. Kolor brązowy sprawdzi się najlepiej podczas wędrówek, gdzie nasza garderoba narażona jest na zakurzenie i zaplamienie. Na plecaku w odcieniach brązu znacznie słabiej niż na czarnym widoczne będą zabrudzenia powstałe w czasie pieszej wyprawy.


Wodoodporny plecak męski SOLIER SV01 brązowy

Klasyczny pasek w odcieniu brązowym

Akcesorium niezbędnym każdemu mężczyźnie jest skórzany pasek do spodni. Do niebieskich dżinsów świetnie pasuje pasek w kolorze brązu. Klasyczny model z dyskretną klamrą jest uniwersalny i sprawdzi się przy różnych, także bardziej eleganckich stylizacjach.

Pasek męski skórzany Brodrene LIC40 brązowy

Jasnobrązowe skórzane etui na papierosy

Gdy dbający o elegancki wizerunek mężczyzna zalicza się do grona osób palących papierosy, powinien koniecznie zaopatrzyć się w odpowiednie etui. Ten skórzany drobiazg zasłoni nieprzyjemne zdjęcia umieszczone na wyrobach tytoniowych oraz zabezpieczy papierosy przed uszkodzeniem. Brązowe etui na papierosy podkreśli dobry styl właściciela.

Skórzane męskie etui na papierosy SA14 STANDARD jasnobrązowe
pixel