Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Najlepsze torby dla nauczyciela

2018-08-06
Najlepsze torby dla nauczycielaOsoby zajmujące się nauczaniem szczególnie dbają o swój nienaganny wygląd. Nauczyciele powinni dawać przykład w jaki sposób właściwie prezentować się w każdych okolicznościach. Prezencja nauczycielska jest oceniana przez przełożonych, rodziców dzieci i młodzieży szkolnej, dlatego nauczyciele nie mogą pozwolić sobie na modowe wpadki. Praca w szkole wymaga często przynoszenia pomocy niezbędnych do prowadzenia lekcji. Galanteria skórzana wybierana przez wykonujących zawód nauczyciela powinna być funkcjonalna i elegancka. Sprawdź jakie modne torebki mamy dla nauczycieli.

Klasyczna skórzana teczka


Każdy nauczyciel dobrze wie, że akcesoria przynoszone na lekcje często sporo ważą. Pakowanie poprawionych klasówek czy zeszytów do reklamówki jest najprostszym sposobem, aby przynieść je do pracy. Z pewnością foliowa siatka nie komponuje się dobrze z elegancką koszulą i krawatem. Fatalnie wypada też w zestawieniu z marynarką. Przedstawiciel ciała pedagogicznego, któremu zależy na dobrej prezencji, powinien zaopatrzyć się w dużą skórzaną teczkę. Szczególnie praktyczne są modele z paskiem na ramię. W takich torbach dużo wygodniej przenosić ciężkie przedmioty. Stonowana kolorystyka z palety czerni i brązów na pewno będzie doskonale wyglądać w każdej stylizacji! Dla modny nauczycielek mamy rozmaite i klasyczne shopper bag.

Włoska teczka skórzana brązowa vintage GA18

W czym najlepiej nosić laptop?


Obecnie w szkole powszechnie wykorzystuje się zdobycze techniczne z dziedziny informatyki. Nauczyciele wiele pomocy lekcyjnych przynoszą w formie prezentacji multimedialnych. Często przygotowane wcześniej materiały drukują na szkolnych drukarkach. Ważnymi narzędziami pracy nowoczesnego nauczyciela jest laptop lub tablet. Sprzęt elektroniczny charakteryzuje się wysoką wrażliwością na uszkodzenia mechaniczne czy zabrudzenia. Takie urządzenia powinny być starannie zabezpieczone w czasie transportu. Wielokrotne przenoszenie ich z pracy do domu z pewnością będzie bezpieczniejsze i wygodniejsze, jeśli posiada się odpowiednią torbę. Najlepsze dla nauczycieli są duże skórzane torby mieszczące laptop. Wyposażone w dodatkowe przegrody i kieszenie pozwolą zmieścić nie tylko mobilny komputer, lecz także przybory do pisania czy sprawdziany uczniów.

Skórzana torba męska na laptop BRODRENE BL02 ciemnobrązowa

Plecaki nie tylko dla uczniów


Nauczyciele z pewnością docenią zalety plecaków podczas codziennego pakowania się do pracy. Ten rodzaj galanterii jest bardzo pojemny i wygodny w użytkowaniu. Wśród wielu modeli można znaleźć eleganckie skórzane plecaki, które świetnie zastąpią klasyczną teczkę. Liczne większe i mniejsze przegródki sprawdzą się do zapakowania wielu przydatnych w pracy drobiazgów. Swobodnie pomieszczą także laptop. Plecak z odpinanymi ramionami można w razie konieczności łatwo przekształcić w elegancką torbę.


DAAG Jazzy Party 58 skórzany plecak w kolorze czarnym

Na wycieczkę szkolną


Praca z uczniami to nie tylko przebywanie w klasie przy tablicy. Nauczyciele towarzyszą swoim podopiecznym podczas wyjazdów szkolnych. Celami wycieczek są często atrakcyjne turystycznie tereny górskie. Wiąże się to z pieszą wędrówką po leśnych szlakach. Szkoły organizują ogniska klasowe oraz plenerowe imprezy. W takich okolicznościach najlepiej sprawdzi się plecak. Każdy nauczyciel powinien mieć go w swojej szafie. Do turystycznego lub sportowego stroju świetnie pasować będzie plecak z materiału wodoodpornego. Warto przyczepić do niego odblaskowy element, by być widocznym w ciemności.


pixel