Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Najlepsza torba na weekendowe wypady.

2016-05-16
Torebka na weekend ? dopasowana do potrzeb

Torebka na weekend powinna być pojemna, wszak zamierzamy do niej spakować ciut więcej, niż na co dzień. Dobrze również, aby świetnie się przy tym prezentowała. Torby podróżne w klasycznym wydaniu wyglądają raczej ciężko i rzadko kiedy pasują do kreacji innej, niż sportowa. Co prawda strój weekendowy będzie luźniejszy, ale zawsze warto zachować dobry smak. Paniom, które lubują się w eleganckim ubiorze, bez względu (i słusznie!) na okoliczności, z pewnością przypadnie do gustu ta piękna, koniakowa, a przy tym pojemna torba.
Wykonana została z naturalnej skóry, z ogromną dbałością o szczegóły. Ta propozycja weekendowego bagażu powinna pomieścić podstawowe ubrania i akcesoria w głównej, całkiem sporej kieszeni. Dodatkowe kieszenie oraz komora na zamek błyskawiczny będą dobrym miejscem do przechowywania dokumentów, czy najpotrzebniejszych kosmetyków. Czasem niestety musimy wziąć pracę ze sobą na weekend - dzięki swoim gabarytom, torebka spokojnie pomieści laptop i zasilacz, pozostawiając wciąż całkiem dużo miejsca na lekkie ubrania.
Utrzymana w podobnej kolorystyce, jednak w zupełnie innym stylu tzw. ?torebka - worek? to wykonana ze skóry naturalnej propozycja DAAG. Ten model idealnie wpasuje się w osobowość kobiet, które cenią sobie nie tylko dobry styl, ale również szybkość pakowania. Wystarczy wrzucić cały dobytek do środka, związać i już można ruszać w drogę.
Pojemność tej torebki na weekend naprawdę potrafi zaskoczyć. Nietypowy, okrągły kształt pozwala na wygodne korzystanie, łatwe pakowanie i, co istotne, szybkie odnalezienie pożądanego przedmiotu. Regulowany pas można dowolnie dopasować do indywidualnych potrzeb właścicielki, a skórzana rączka usprawni zapakowanie do samochodu, czy przenoszenie na krótkich dystansach. Całość związana gustownym sznurkiem, podkreślającym charakter produktu.

Pojemna torba na przedłużony weekend

Czasem weekend to nie tylko sobota i niedziela. Nierzadko udaje nam się ?urwać? dodatkowo poniedziałek, a kto wie, może i wtorek? Cztery dni już trochę trudniej spakować do torby, dlatego w takiej sytuacji warto wybrać trochę większy model. W tę konwencję dobrze wpasowuje się czarna, jednokomorowa, bardzo elegancka torba podróżna. Jest ona większa gabarytowo, jednakże klasyczna kolorystka sprawia, że wizualnie pozostaje niepozorna, mieszcząc jednocześnie o wiele więcej kreacji, niż poprzednie propozycje.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2016
pixel