Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Męski portfel - dlaczego warto wybrać skórzany?

2021-06-07
Męski portfel - dlaczego warto wybrać skórzany?

Portfel należy do tych przedmiotów osobistych, który każdy powinien mieć. Bez względu na to, czy jest to duży czy mały, z jedną kieszenią czy miejscem na wszystkie karty, jest nam niezwykle potrzebny. Jakie ma znaczenie to, że portfel został wykonany ze skóry i czy warto w taki przedmiot zainwestować?

Jakość w parze z trwałością


Często zdarza nam się zrobić zakupy pod wpływem impulsu i wziąć produkt, który akurat ktoś nam podsunie. Czasem są to nietrwałe rzeczy, które szybko się niszczą. Przemyślany zakup portfela oznacza, że zdecydujemy się na droższy model, który jednak będzie służył nam przez długi czas. Warto wziąć pod uwagę to, że jest to rzecz, której używamy praktycznie codziennie, w różnych sytuacjach i warunkach pogodowych. Nosząc go w torbach lub tylnej kieszeni spodni, narażony jest na uszkodzenia mechaniczne. Portfele od marki DAAG spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
PORTFEL SKÓRZANY DAAG ALIVE P-02 VINTAGE KONIAKOWY W PUDEŁKU

Portfele najwyższej klasy wykonane są z miękkiej, bydlęcej skóry naturalnej. Materiał ten jest odporny na działanie wody, wytrzymały, a dodatkowo elastyczny. Z pewnością spotkaliście się z problemem, jakim był zakup portfela z kieszonkami na kilkanaście kart, ale ostatecznie po włożeniu kilku okazywało się, że portfela nie da się zamknąć. Przy produktach skórzanych o takim problemie możemy zapomnieć raz na zawsze. Zdecydowanie polecamy produkty marki Buffalo Wild.
SKÓRZANY PORTFEL MĘSKI BRĄZOWY BUFFALO WILD RM-04L-HBW BROWN

 

Praktyczny wybór


Dzięki temu, że portfele skórzane są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, możemy uznać, że jest to jeden z najbardziej praktycznych wyborów. A co innego, jak nie praktyczne podejście do życia, sprzętów i akcesoriów jest wiązana z męskością?
Do skórzanego portfela zmieści się wszystko, co potrzebne, nie będzie problemu z zapakowaniem do niego dużych ilości kart i pieniędzy. Dodatkowym atutem jest łatwość czyszczenia tego typu powierzchni.

Ostatnio do łask wracają także bilonówki. To wyjątkowo praktyczny pomysł, ponieważ każdy zna tę sytuację, kiedy szuka po wszystkich kieszeniach spodni i marynarki drobniaków, by zapłacić „końcówkę”. Od dzisiaj koniec z tym problemem, wraz z portfelem na monety zapanuje ład i porządek. Wybierz klasyczną bilonówkę od Solier lub unikatowy model marki Brodrene.
SKÓRZANA BILONÓWKA, PORTFEL NA MONETY SOLIER SA10 BRĄZSKÓRZANA BILONÓWKA COIN WALLET BRODRENE CW01 JASNOBRĄZOWA

Moda na ekologię


Nie da się ukryć, że moda na skórzane produkty powoli gaśnie i coraz więcej mówi się o ekologii. Nie oznacza to jednak, że musimy całkowicie rezygnować z produktów wykonanych z naturalnej skóry. Jest to również rozwiązanie ekologiczne, ponieważ portfel wykonany ze skóry możemy użytkować przez długie lata. Ponadto są one klasyczne, ponadczasowe i nie wygląda na to, aby w tym zakresie zaszły jakiekolwiek zmiany. Można jednak łączyć tradycję z oryginalnym designem, tu z pomocą przychodzi marka Buffalo Wild i proponuje portfel o ciekawym wzorem.


Portfel męski skórzany Buffalo Wild N4L-VTCPortfel męski skórzany Buffalo Wild N4L-VTCPortfel męski skórzany Buffalo Wild N4L-VTCPortfel męski skórzany Buffalo Wild N4L-VTCPortfel męski skórzany Buffalo Wild N4L-VTCPortfel męski skórzany Buffalo Wild N4L-VTCPortfel męski skórzany Buffalo Wild N4L-VTCPortfel męski skórzany Buffalo Wild N4L-VTCPortfel męski skórzany Buffalo Wild N4L-VTCPortfel męski skórzany Buffalo Wild N4L-VTCPortfel męski skórzany Buffalo Wild N4L-VTC               PORTFEL MĘSKI SKÓRZANY BUFFALO WILD N4L-VTC

 

 

Jeśli chodzi o modę na skórzane portfele, raczej częściej wybierają je mężczyźni niż kobiety, a przynajmniej procent kupowanych skórzanych portfeli męskich w stosunku do damskich jest wyższy. Łatwo to zaobserwować w codziennym życiu, jeśli spojrzymy na to, ilu mężczyzn wyciąga kartę czy gotówkę z innego niż skórzany portfel, będą to nieliczne osoby. Kwintesencja klasyki to czarny portfel od firmy Krenig.


PORTFEL SKÓRZANY MĘSKI KRENIG CLASSIC 12028 CZARNY

 

 

Dodatkowo portfel wykonany z tego typu materiału, pasuje do wszystkiego, rewelacyjnie sprawdzi się także jako prezent – zawsze będzie trafiony.

 

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2021

Polecane

pixel