Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosmetyczki małe i duże – wybierz swoją ulubioną

2021-07-26
Kosmetyczki małe i duże – wybierz swoją ulubioną

Podróżnikowych niezbędników jest wiele, natomiast kosmetyczka należy do jednych z najważniejszych, gdyż łączy w sobie wszystkie, potrzebne elementy. To w niej zawsze odnajdziemy potrzebne kosmetyki w trakcie podróży. W zależności od preferencji, ilości przebytego czasu za domem czy liczby zabieranych rzeczy – wybieramy różne wielkości naszych łazienkowych przyjaciół. Niekiedy, zabranie paru kosmetyczek, pozwala na uporządkowanie różnych produktów i zabranie części domowego porządku do nowego miejsca. Dzięki kosmetyczce i jej pojemnych możliwościach możemy zadbać o higienę osobistą w trakcie wyjazdów – zatem, bez wątpienia możemy powiedzieć, iż inwestycja w odpowiednią kosmetyczkę, jest inwestycją w nas samych.

Od czego zacząć?

Przy wyborze kosmetyczki zastanów się, jakie ma spełniać warianty, komu ma służyć (osobie, która podróżuje wiele czy osobie, która przeważnie spędza czas w domu) i jak wiele kosmetyków potrzebujesz w trakcie swoich podróży. W przypadku pań, z pewnością sprawdzi się jedna, duża, pojemna kosmetyczka z wieloma przegródkami bądź dwie lub trzy, w których będzie mogła pogrupować sobie odpowiednie rzeczy, jak kosmetyki do twarzy, makijażu czy włosów. Dla panów idealnie sprawdzi się jedna, większa kosmetyczka z paroma kieszeniami. Przede wszystkim, należy się kierować się komfortem osobistym – wiele wygody zapewnia nam już sama kosmetyczka.
SKÓRZANA KOSMETYCZKA MĘSKA SOLIER SK04 BRĄZOWA VINTAGE

KOSMETYCZKA PODRÓŻNA JENNIFER JONES CZARNA 3555


Nie wolno zapomnieć o małych kosmetyczkach, które – na przykład w trakcie lotu – gwarantują nam swobodę i komfort pod każdym względem. Dzięki niewielkim rozmiarom, na pewno zmieści się w każdy bagaż podręczny. Do ważnych szczegółów należą oczywiście kolor i materiał – od czerni, przez głębokie brązy po czerwień każdy znajdzie coś dla siebie, wliczając w to wybór możliwości kosmetyczki skórzanej lub materiałowej. Zastanawiasz się może, czy bardziej trafnym wyborem będzie kosmetyczka z uchwytem, bądź ta bez niego? Bardzo słusznie! Zazwyczaj uchwyt znajdziemy przy dużych kosmetyczkach, aby były bardziej poręczne – co jest naturalne, gdy jest ona w całości zapełniona. Natomiast mniejsze kosmetyczki są poręczniejsze i bardziej praktyczne bez uchwytów. Wszystko zatem sprowadza się do konieczności określenia swoich potrzeb i oczekiwań względem kosmetyczki – gdy zrobisz ten pierwszy krok, dobranie swojego łazienkowego przyjaciela będzie kwestią szczegółów.
KOSMETYCZKA DAMSKA FELICE FA17 CZERWONA

Jak widzisz, każda z kosmetyczek ma mocne strony, tylko nie każda z nich jest stworzona dla Ciebie. Jednakże, dzięki możliwości wyboru i doboru barw, kształtów i materiałów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj, żeby kierować się intuicją – w zależności od tego jak wiele kosmetyków i produktów do pielęgnacji ciała potrzebujesz na wyjazdach, dobierz swoją idealną kosmetyczkę. Ostatecznie, jak ważne jest przecież posiadanie wielu, niezbędnych rzeczy w jednym miejscu, w którym zawsze odnajdziemy to, czego potrzebujemy? Jednego możesz być pewien – nie ważne, jaką wielkość kosmetyczki wybierzesz, będzie ona praktyczna i zadba o Twój komfort w trakcie podróży!

 

 

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021

Polecane

pixel