Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolor torebki a kolor butów i innych dodatków

2017-11-06
Jak dobierać torebki damskie do butów?

Zdecydowanie najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest zestawienie torebki damskiej z butami w tym samym kolorze i odcieniu. To sposób stosowany przez kobiety, które nie chcą przeszarżować ze swoimi wyjściowymi stylizacjami. Jeśli zatem masz buty w kolorze czarnym, to warto wybrać torebki damskie tej samej barwie. Dobrym rozwiązaniem jest na przykład skórzana aktówka DAN-A. Dlaczego warto zdecydować się na nią? Torebka świetnie wygląda, ponieważ została pieczołowicie wykonana ze skóry naturalnej. Poza elegancją warto też zwrócić uwagę na dużą pojemność – w końcu we wnętrzu znajduje się kieszeń na telefon, kieszeń na zamek oraz dwie komory. Oprócz tego, torebka mieści format A4, dlatego może być stosowana przez studentki, biznesmenki itd.

DAN-A T177A czarna torebka skórzana damska aktówka

Coraz więcej pań decyduje się jednak na odważniejsze połączenia. Co to oznacza w praktyce? Kobiety dobierają torebki damskie do butów i stawiają na rozmaite barwy. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest wybranie czarnej torebki do szpilek w kolorze czerwonym czy nude. Jeśli natomiast jesteście posiadaczkami obuwia w pastelowych odcieniach, to wtedy sprawdzą się torebki damskie w ostrych oraz żywych kolorach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać czerwony, skórzany kuferek. To klasyczna propozycja, która powinna przypaść do gustu każdej kobiecie. Torebka jest elegancka i bardzo praktyczna. Posiada kieszeń na telefon, kieszeń na zamek oraz dwie dodatkowe komory. W zestawie znajduje się też regulowany, dopinany pas nośny.

DAN-A T228 czerwona torebka skórzana kuferek

Bardzo ważne jest też to, aby łączyć torebki damskie z wybranymi butami pod kątem faktury materiału. W jaki sposób? Jeśli zdecydowałyście się na obuwie ze skóry, to torebki damskie także powinny być wykonane z tego materiału. Analogicznie sprawa wygląda przy, na przykład, butach i torebkach z zamszu itp.

Jak dobrać pasek i zegarek?

Kobiety coraz częściej zakładają do stylizacji – zazwyczaj formalnych – paski damskie. Jak dobierać te elementy do butów? Sytuacja jest prosta. Najlepiej decydować się na takie paski, które będą miały ten sam – lub bardzo zbliżony – kolor w stosunku do obuwia. Wtedy kompozycja będzie spójna i nikt nie zarzuci Wam żadnej modowej gafy. Do brązowych butów bardzo dobrze sprawdzi się prezentowany poniżej skórzany, koniakowy pasek damski DAAG. Został on wykonany z wysokiej jakości naturalnej skóry bydlęcej. Na uwagę zasługuje też elegancka klamra w kolorze mosiądzu.

Skórzany koniakowy pasek damski DAAG ALIVE PS89

Kobiety, które zdecydują się założyć zegarki powinny pamiętać, że muszą one być dobrane do pozostałych elementów stroju pod kątem kolorystycznym. Natomiast jeśli chodzi o kolor metalu – z którego została wykonana koperta – to tutaj powinien on być taki sam, jak barwa klamry przy pasku.
pixel