Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kiedy mężczyzna powinien wyglądać elegancko?

2020-11-23
Kiedy mężczyzna powinien wyglądać elegancko?

Wielu panów należy do grona miłośników luźnego, sportowego stylu. W ich życiu nie brakuje jednak sytuacji, w których muszą z niego zrezygnować na rzecz eleganckich stylizacji. Często są to wyjątkowe okazje i uroczystości rodzinne. Zdarza się, że taki obowiązek nakłada służbowy dress code. Kiedy mężczyzna powinien wyglądać elegancko? Podpowiadamy!

Spotkanie formalne


Listę naszych okazji, przy których mężczyzna powinien wyglądać elegancko, otwierają formalne spotkania służbowe. W takich sytuacjach odpowiedni wizerunek może zaważyć na tym, czy dostaniesz wymarzoną posadę, pokonasz kolejny szczebel w karierze zawodowej lub zdobędziesz dla firmy nowych kontrahentów. Elegancką prezencją podkreślisz swój profesjonalizm.
Pamiętaj, by w kontaktach służbowych swój szykowny wizerunek zaznaczać nawet najdrobniejszym detalem i dodatkiem do stylizacji. Pióro lub długopis ukryty w eleganckim, skórzanym etui ułożony obok notatnika, utwierdzi przełożonych lub partnerów biznesowych, że potrafisz skupić się na szczegółach, a także zatroszczyć się o drobiazgi mające znaczenie w efektywności pracy i podejmowanych działań, co w konsekwencji przenosi się na zysk dla firmy.


Skórzane etui na długopisy, pióro SOLIER SA12 ciemnobrązowe

Egzaminy


Zanim rozpoczniesz karierę zawodową, czeka Cię przeprawa przez różnego rodzaju egzaminy, sprawdzające zdobywane po drodze kompetencje i kwalifikacje. Nie zabraknie ich również na późniejszym etapie życia, jeśli zdecydujesz się na rozwój zawodowy. Każdy z egzaminów jest momentem, w którym warto zadbać o elegancki wygląd. W ten sposób okażesz szacunek dla osoby sprawdzającej Twoją wiedzę i umiejętności.
Elegancki strój na egzamin pomoże Ci poczuć wyjątkową rangę chwili. Od niego mogą zależeć Twoje dalsze losy zawodowe. Do szykownej marynarki, eleganckich spodni i koszuli z kołnierzykiem dobierz skórzaną aktówkę, do której możesz spakować notatki przydatne do ostatnich powtórek materiału na chwilę przed egzaminem.


Włoska teczka skórzana męska Paolo Peruzzi N02 czarna

Uroczystość rodzinna


Życie rodzinne, chociaż mniej formalne niż zawodowe, również bogate jest w wydarzenia wymagające odpowiedniej oprawy. Wesela, pogrzeby, jubileusze, uroczyste spotkania w gronie przyjaciół – ten czas warto spędzić w eleganckim anturażu, a podniosłość i wyjątkowy charakter danej chwili podkreślić eleganckim wizerunkiem. Nawet, jeśli nie wymaga to zakładania szykownego garnituru.


Dodaj sobie szyku eleganckimi dodatkami. Skórzany pasek przy spodniach, etui na telefon lub okulary poświadczą, że masz klasę, dobry gust i odpowiednie wyczucie chwili. Tego typu drobiazgi dodadzą eleganckiego charakteru każdej, nawet niepozornej stylizacji.


Skórzany portfel damski etui na telefon i karty Brodrene SW09 c.brązowy

Romantyczna kolacja


Wieczór spędzony we dwoje w restauracji i na przechadzce przez oświetlone ulicznymi lampami miasto, zamyka naszą listę okazji, podczas których mężczyzna powinien wyglądać elegancko. W stworzeniu szykownego wizerunku pomoże Ci skórzany portfel, po który sięgniesz przy opłacaniu rachunku za kolację lub kawę, którą wypijecie po drodze. Wybranka Twego serca nie będzie miała wątpliwości, że jesteś mężczyzną szarmanckim, twardo stąpającym po ziemi, radzącym sobie w każdej sytuacji i dbającym o najmniejszy drobiazg w swoim codziennym życiu.


Portfel skórzany męski RFID PIERRE ANDREUS czarny

Polecane

pixel