Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak uniknąć bałaganu w torebce?

2018-07-26
Jak uniknąć bałaganu w torebce?
Torebka to nieodłączny element damskiej garderoby, który towarzyszy kobietom niemal każdego dnia.  W swoim wnętrzu mieści wszystko, co niezbędne, a także to, co mogłoby się przydać w niespodziewanych sytuacjach. Niestety, torebka bywa bardzo często źródłem niepotrzebnych nerwów i frustracji, których powodem jest oczywiście panujący w niej bałagan. Jak go uniknąć? Pomóc może dobranie odpowiednich akcesoriów.

Przedmiotem, który najczęściej ginie w czeluściach damskiej torebki są klucze. Rozwiązaniem tego problemu może okazać się specjalne etui. Nie tylko sprawi, że klucze zawsze będą na swoim miejscu, ale również zabezpieczy inne przedmioty znajdujące się w torebce przed zarysowaniem. Ponadto możliwość wyboru wielkości, materiału, koloru i faktury etui sprawia, że może być to nie tylko praktyczny, ale też bardzo modny dodatek.Kolejnym bardzo przydatnym akcesorium jest etui na długopisy, które sprawdzi się nie tylko podczas spotkań biznesowych, ale też w codziennym użytkowaniu. Nie zajmuje dużo miejsca i jest naprawdę wygodnym rozwiązaniem. Raz na zawsze pozwala pozbyć się problemu „znikających” długopisów, które dodatkowo często potrafią ubrudzić podszewkę torebki. Dzięki etui są dobrze zabezpieczone, a ich szybkie znalezienie przestaje być już wyzwaniem niemożliwym.


Odpowiednie etui pomoże również w uporządkowaniu kart, dokumentów i wizytówek, które z różnych powodów nie zawsze trzyma się w portfelu. Opakowane w poręcznej formie, można zmieścić w mniejszej kieszonce wewnątrz torebki. Takie rozwiązanie pozwala również zabezpieczyć dokumenty bądź karty przed zarysowaniem i cieszyć się nimi przez długie lata.

Kobiety palące mogą skorzystać jeszcze z jednego dodatku, jakim jest etui na papierosy. Dzięki temu można być pewnym, że paczka nie ulegnie uszkodzeniu, a tytoń nie rozsypie się we wnętrzu torebki. Oprócz wyeliminowania potencjalnych zagrożeń spełnia też walory estetyczne. Ponadto doskonale sprawdza się jako modny dodatek podczas spotkań biznesowych, jak i towarzyskich. Mówi się, że „porządek w torebce, to porządek w życiu”, więc kiedy już wszystko w torebce jest na swoim miejscu, warto ten stan utrzymać już na zawsze. Akcesoria owszem, pomagają uniknąć bałaganu, ale tylko w połączeniu z dyscypliną i systematycznością zupełnie go wyeliminują. Wystarczy pamiętać o odkładaniu przedmiotów do odpowiednich przegródek, aby cieszyć się czystą torebką i…głową.

pixel