Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ile pieniędzy przeznaczać na galanterię na prezent?

2018-02-12
Wiele osób niesłusznie uważa, że galanteria skórzana jest dość kosztowna. Obecnie jednak portfele, saszetki czy torebki wykonane z naturalnego tworzywa można znaleźć w naprawdę atrakcyjnych cenach. Takie produkty to świetny pomysł na prezent – zarówno dla kogoś bliskiego, jak i dla osoby, z którą łączą nas bardziej oficjalne stosunki. Wiele interesujących propozycji można znaleźć w granicach cenowych 50-100 zł, ale możemy także skusić się na tańsze drobiazgi lub droższe, bardziej ekskluzywne wyroby. 


Skórzane etui – pomysł na elegancki prezent


Galanteria skórzana zazwyczaj kojarzy się z torebkami czy portfelami, ale nie można zapominać o równie przydatnych produktach, takich jak etui na klucze czy etui na dokumenty. Tego typu wyroby są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Minimalistyczne, proste oprawy ze skóry można znaleźć już w cenie nieprzekraczającej 30 złotych. I chociaż nie są one kosztowne, nie sposób odmówić im elegancji. Świetnym wyborem może być szare, stylizowane na vintage skórzane etui na klucze. Z myślą o efektownym upominku można skusić się także na brązowe etui na dokumenty, również wykonane z wytrzymałego materiału. Modele wyposażone w przegródki na wizytówki, karty bankomatowe oraz przezroczyste zakładki są wyjątkowo funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych oczekiwań użytkownika. Nieco droższe są produkty posiadające dodatkowe przegródki lub wyróżniające się ciekawym kolorem. Pod tym kątem warto wymienić skórzane etui na karty w atrakcyjnej, czerwonej tonacji. Taki produkt z pewnością spełni oczekiwania każdej bizneswoman. Za niecałe 60 zł można też kupić skórzane etui na długopisy, które świetnie zmieści się w każdej damskiej torebce. Tego typu propozycje są dostępne w najróżniejszych odsłonach kolorystycznych, takich jak intensywna czerwień czy stonowany, pistacjowy odcień.Skórzane etui na klucze vintage Daag Alive K-02 szare

KRENIG Classic 12006 czerwone skórzane etui na karty


Ile kosztuje skórzany portfel?Nieco więcej pieniędzy trzeba przeznaczyć na zakup skórzanego portfela, który znakomicie sprawdzi się w roli ekskluzywnego prezentu. Jeśli ktoś jest zainteresowany większym modelem, może znaleźć odpowiednią propozycję w cenie 70-80 złotych. Do grona wyjątkowo efektownych produktów należy też zaliczyć skórzane portfele lakierowane, w tym modele w typie kopertówek – dostępne w cenie nieprzekraczającej 90 złotych.

Portmonetka skórzana damska DAN-A P118 czerwono-czarna
Czarny skórzany lakierowany portfel damski kopertówka GA1
Elegancka galanteria skórzana – teczki i aktówki

Jeśli chcemy przeznaczyć na prezent jeszcze więcej pieniędzy, warto zwrócić uwagę na skórzane aktówki i teczki. Wiele ekskluzywnych modeli można znaleźć w granicach cenowych od 200 do 300 złotych. Są to przede wszystkim skórzane teczki biznesowe, które świetnie sprawdzają się w roli podarunku dla osoby prowadzącej własną firmę. Warto zwrócić uwagę na propozycje utrzymane w ponadczasowym, eleganckim designie.

Polska skórzana teczka aktówka damska elegancka biznesowa czarna G2

Galanteria skórzana obejmuje szereg luksusowych wyrobów, w tym portfele, etui na klucze, aktówki, etui na długopisy czy wizytowniki. W zależności od możliwości finansowych z łatwością można znaleźć produkty dostępne w przystępnych cenach. Nawet tańsze wyroby ze skóry wciąż prezentują się bardzo atrakcyjnie i są doskonałym pomysłem na elegancki upominek.


Polecane

pixel