Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui na papierosy - hit czy kit?

2018-10-01
Etui na papierosy - hit czy kit?
Nie podlega dyskusji stwierdzenie, że palenie papierosów szkodzi naszemu zdrowiu. Jednak zerwać z tym nałogiem jest niezwykle trudno. Wiele osób nie wyobraża sobie poranka czy przerwy w pracy bez krótkiej przerwy na papierosa. Jeżeli zaliczamy się do grona osób palących i lubimy stylowe dodatki ze skóry, etui na papierosy z pewnością jest gadżetem, na który powinniśmy zwrócić uwagę.

Etui na papierosy i zapalniczkę – funkcjonalny dodatek

Wielu palących papierosy nieraz musiało szukać w torbie czy kieszeni zapalniczki. Ten drobiazg bardzo łatwo zapodziewa się wśród przegródek wewnątrz teczki czy torebki. Funkcjonalnym rozwiązaniem, które sprawi, że zapalniczka będzie zawsze tam, gdzie znajdują się papierosy, jest etui mieszczące jednocześnie paczkę papierosów oraz zapalniczkę. Wykonany ze skóry i pięknie wykończony zasobnik z pewnością stanowi bardzo elegancki dodatek dla osób ceniących stylowy wygląd.

Skórzane etui na papierosy i zapalniczkę SA19 czarne

Zgrabne etui na papierosy typu slim

Producenci etui na wyroby tytoniowe zadbali o osoby palące papierosy typu slim. Odpowiednio wąskie i długie skórzane „pudełeczko” jest idealnie dopasowane do paczek tzw. slimów. Najczęściej po ten rodzaj papierosów sięgają kobiety, więc z pewnością docenią one piękne kolory skórzanych etui. Papierosy zapakowane w stylowy zasobnik nie połamią się ani nie zamokną podczas przenoszenia. Na paczkach wyrobów tytoniowych widnieją niezbyt miłe dla oka fotografie ostrzegające przed zgubnymi skutkami palenia. Kunsztownie wykonane skórzane etui zasłoni nieprzyjemne zdjęcia.


Skórzane damskie etui na papierosy Felice FA14 slim bordowe

Klasyczne męskie etui na papierosy

Podczas konferencji czy spotkań biznesowych często zdarzają się przerwy, w czasie których osoby palące mają okazję wyjść „na dymka”. Z pewnością wyjęcie papierosa ze stylowego skórzanego etui będzie wyglądać niezwykle elegancko i wytwornie. Nierzadko w czasie przerw na papierosa omawiane są istotne biznesowe kwestie, a naszymi towarzyszami bywają osoby, na których chcemy wywrzeć jak najlepsze wrażenie. Z pewnością posiadanie gustownego zasobnika na papierosy z wysokiej jakości skóry podkreśli nasze doskonałe poczucie stylu.


Skórzane męskie etui na papierosy SA14 STANDARD jasnobrązowe

Kolorowe etui – idealne do damskiej torebki

O eleganckim wizerunku często stanowią drobiazgi. Kobiety palące, które szczególnie cenią stylowy wygląd, z pewnością powinny zaopatrzyć się w skórzane etui na papierosy w ulubionym odcieniu. Wyjęte ze stylowej torebki etui w kolorze intensywnej czerwieni lub eleganckiej czerni z pewnością będzie podkreślało dobry gust właścicielki.


Etui na papierosy – zdecydowanie hit

Gdy należymy do grona osób palących posiadanie etui, w który będziemy przechowywać paczkę papierosów, z pewnością jest znakomitym pomysłem. Taki drobiazg doskonale podkreśla elegancję i dbałość o każdy szczegół naszego wyglądu. Zasobnik jest bardzo funkcjonalnym przedmiotem, pomoże ochronić papierosy przed uszkodzeniami i wilgocią. Dzięki umieszczeniu paczki w skórzanym etui zakryjemy nieprzyjemne zdjęcia nadrukowane na opakowaniach papierosów.
pixel