Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dodatki, które przydadzą się każdej businesswoman

2020-05-11
Dodatki, które przydadzą się każdej businesswoman
Kobiety, które prowadzą własną działalność lub zajmują się jakimiś sprawami biznesowymi często są postrzegane jako poważne, zabiegane osoby z wieloma teczkami, papierami pod pachą i permanentnym brakiem czasu. Dużo zapewne zależy od wielkości przedsiębiorstwa oraz ilości pracowników. Jednak bez względu na to, każda businesswoman powinna wyposażyć się w kilka podstawowych dodatków, które z całą pewnością się jej przydadzą i ułatwią pracę.

Skórzane etui na długopisy

Businesswoman powinna mieć zawsze przy sobie co najmniej dwa długopisy. Nigdy bowiem nie wiadomo kiedy będzie trzeba coś podpisać lub szybko zanotować. Dlatego bez wątpienia przyda się specjalne etui. To niezwykle praktyczny dodatek. Zajmuje mało miejsca, jest wygodny i skutecznie porządkuje długopisy, dzięki czemu nie trzeba poświęcać czasu na znalezienie ich na dnie torebki. Co więcej, idealnie sprawdzi się także na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Etui cechuje wyjątkowa wytrzymałość, a także ręczne wykonanie w modnym i eleganckim designie.

Skórzane etui na długopisy, pióro SOLIER SA12 brązowe vintage

Organizer dokumentów

Całkowicie uniwersalny, dopasowany zarówno do potrzeb męskich, jak i damskich. Nie obejdzie się bez niego żadna osoba, która ceni sobie porządek wśród najważniejszych dokumentów. Choć nie zajmuje zbyt wiele miejsca, jest pojemny i bardzo praktyczny. Wyposażony jest w podłużne kieszenie na dokumenty, dzięki czemu te najpotrzebniejsze arkusze można mieć zawsze obok siebie. Oczywiście zmieści się tam również notes albo luźne kartki, które na pewno przydadzą się do notowania istotnych aspektów podczas pracy. Co więcej, w organizerze można znaleźć również miejsca na wizytówki, a nawet na bilon. Pełni on także pośrednio rolę etui na pióra czy długopisy dzięki specjalnej zapince. Można tam umieścić nawet słuchawki i w wolnej chwili relaksować się przy swojej ulubionej muzyce.

Skórzany organizer na dokumenty Solier SA21 brązowy

Niewielki, lecz potrzebny wizytownik

Wszyscy, którzy posiadają swoją własną działalność, powinni zaprojektować odpowiednie wizytówki i za ich pomocą reklamować swoją firmę. Muszą być one jednak przechowywane w specjalnym wizytowniku, aby nie uległy mechanicznym uszkodzeniom takim jak potarganie lub zgięcie. Stan wizytówek pokazuje potencjalnemu klientowi lub kontrahentowi szacunek do niego. Skórzane wizytowniki są niezwykle wytrzymałe, wykonano je z materiału o najlepszej jakości. Ich pojemność z całą pewnością nikogo nie zawiedzie. Co więcej, prezentują się wyjątkowo szykownie i elegancko, co potęguje wrażenie profesjonalności firmy.


KRENIG Classic 12035 czerwony skórzany wizytownik

Skórzane etui na papierosy

To dodatek dla palących kobiet biznesu. Jeśli w czasie przerw w pracy, pracownicy często wychodzą ze swoją szefową na zewnątrz w celu zapalenia, to nawet wtedy warto zadbać o odpowiedni wizerunek. Skórzane etui jest niezwykle klasyczne i gustowne, wygląda zdecydowanie bardziej poważnie od zwykłego pudełka papierosów.


Damskie etui na papierosy Felice FA14 standard czerwone

Kolejne etui – tym razem na klucze

Czasem ilość kluczy jest zdecydowanie zbyt duża, aby pomieścić je w jednym pęczku. Zdecydowanie nie warto mieszać swoich osobistych kluczy od mieszkania czy samochodu z kluczami firmowymi. W takiej sytuacji warto zainwestować w specjalne etui, dzięki któremu będzie się miało pewność, że żaden z nich się nie zgubi.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2020

Polecane

pixel