Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy do aktówki pasuje jedynie garnitur? Odpowiedź jest zaskakująca

2022-03-14
Czy do aktówki pasuje jedynie garnitur? Odpowiedź jest zaskakująca

Najczęściej słysząc słowo aktówka, wyobrażamy sobie lekarzy, czy elegancko ubranych mężczyzn i nic w tym dziwnego! W końcu kiedyś służyły przechowywaniu ważnych dokumentów, a wysokie stanowiska posiadali wyłącznie mężczyźni — dopiero z czasem się to zmieniło, a w popularnych „męskich” zawodach coraz częściej mogliśmy spotkać kobiety. Tak więc czy są one przeznaczone tylko dla panów? Otóż nie — wręcz, możemy znaleźć bardzo dużo modeli damskich, czy unisex.
SKÓRZANA TECZKA DO RĘKI I TORBA NA RAMIĘ UNISEX DAAG ALIVE 9 KONIAKOWA

SKÓRZANA TORBA AKTÓWKA DAMSKA NA LAPTOPA FELICE BRĄZOWA


Aktówka — elegancka torba tylko na biznesowe spotkanie?

Kojarzona z wysokim statusem, elegancka, kurtuazyjna i luksusowa, niegdyś faktycznie wybierana na spotkania w celach biznesowych — aktualnie noszona przez wielu na co dzień. Można pokusić się wręcz o stwierdzenie, że wybierana na równi często, jak tradycyjny plecak, czy u kobiet — większa, damska torebka. Dostępność modeli i fasonów jest tak szeroka, że każdy znajdzie idealną aktówkę dla siebie. Mamy możliwość wyboru w materiałach od tych skórzanych, zamszowych aż do tych materiałowych. Dodatkowo obfitość kolorystyczna pozwala na dobranie torby pod naszą stylizację tak, aby była znakomitym uzupełnieniem. Klasyczna sprawdzi się doskonale przy garniturze, natomiast te mniej oficjalne — przykładowo materiałowe, sprawdzą się świetnie przy zwykłej bluzce i ogólnie — luźniejszym ubiorze.


Dla pań polecamy stylową i kobiecą aktówkę wykonaną z naturalnej skóry

 

 

AKTÓWKA DAMSKA ZE SKÓRY NATURALNEJ DAN-A T269 CZARNA
Natomiast dla panów, estetyczną i wielofunkcyjną teczkę, także z naturalnej skóry

 

TECZKA MĘSKA BRĄZ MARCO MAZZINI 35B

 


Funkcjonalność


Torba jest dla wielu osób niezbędną rzeczą, niejednokrotnie potrzebujemy zabrać ze sobą większą ilość przedmiotów, które ciężko by było zmieścić w kieszeniach, dlatego tak często towarzyszą nam różnego rodzaju torby, plecaki i teczki.
Do aktówek nie włożymy tylko dokumentów. Dzięki ich pojemności i ilości przegródek są bardzo funkcjonalne i pojemne. Zmieszczą wiele przedmiotów takich jak laptop, teczki, portfel, czy inne dla nas ważne rzeczy.

Kolorystyka

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, aktualnie w ofercie oprócz klasycznych barw, znajdziecie szeroką gamę kolorów. Na naszej stronie zobaczycie szeroki wybór aktówek, teczek i toreb w kolorach takich jak czerwony, koniakowy, granatowy oraz te bardziej klasyczne: czarne, brązowe, karmelowe.

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą
https://www.skorzana.com/pol_m_Teczki-Aktowki-125.html

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022

Polecane

Teczka męska brąz MARCO MAZZINI 35b

Teczka męska brąz MARCO MAZZINI 35b

699,00 zł brutto
699,00 zł / ml brutto
pixel