Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Co zrobić z drobnymi? Bilonówki rozwiązaniem problemu brzęczących kieszeni

2018-01-11
Współczesny świat nieuchronnie zmierza w stronę transakcji bezgotówkowych. Już niemal wszędzie można płacić plastikową kartą lub telefonem. Do tego trendu dostosowali się nawet producenci portfeli. Coraz częściej projektuje się zupełnie płaskie modele, czasami pozbawione wręcz kieszonki na drobne. Przed monetami nie da się jednak uciec. Jak sobie z nimi poradzić? To bardzo proste – przy pomocy bilonówki!

Bilonówka – niesłusznie zapomniana saszetka

Bilonówka to niewielkich rozmiarów i dowolnych kształtów saszetka, która posiada tylko i wyłącznie jedną kieszeń – na monety. To doskonale znane starszym pokoleniom rozwiązanie zostało niechcący nieco zapomniane. Teraz bilonówki wracają do łask! O ich sukcesie przesądza szereg praktycznych zalet – są niewielkie, dzięki czemu z łatwością zmieszczą się w kieszeni spodni, płaszcza lub marynarki. Posiadają niezwykle skuteczne zapięcie, więc nie istnieje ryzyko przypadkowego otwarcia i wysypania monet. Wykonanie z naturalnej skóry gwarantuje im ponadto świetną trwałość i ekskluzywny wygląd.

Skórzana bilonówka coin wallet BRODRENE CW01 ciemnobrązowaSkórzana bilonówka, portfel na monety bordowy Solier SA10Bilonówka – doskonały pomysł na prezent

Istnieje ryzyko, że przedstawiciele młodszych pokoleń w ogóle nie będą wiedzieli, czym jest bilonówka. To błąd! Młodego dżentelmena warto zatem obdarować taką skórzaną sakiewką, z pomocą której nie tylko zapanuje nad drobnymi monetami, lecz również zyska elegancki, skórzany dodatek. Za takim prezentem przemawia także fakt, iż stosunkowo często bilonówki sprzedawane są w zestawach wraz z pasującymi do nich portfelami.


Bilonówka dla nastolatka? Ależ oczywiście!

Co ciekawe, bilonówka będzie świetnym podarunkiem dla chłopca w szkole podstawowej lub liceum. Panowie w tym wieku nie muszą mieć przy sobie dokumentów czy kart kredytowych, potrzebują za to niewielkich kwot pieniędzy na zakup biletu w automacie lub przekąski w szkolnym sklepiku. Zamiast nosić w plecaku masywny, pusty portfel, zdecydowanie lepiej wyposażyć młodego człowieka w stylową bilonówkę, w której przechowa monety.

Skórzana bilonówka coin wallet BRODRENE CW01 jasnobrązowa
Skórzana bilonówka, portfel na monety czarny Solier SA10

Bilonówka zamiast portfela dla starszej osoby

Z takiego stosunkowo nietypowego podarunku ucieszą się również starsze osoby. Seniorzy mają często problem z dźwiganiem ciężkich toreb, dlatego warto ich maksymalnie odciążyć. Da się to łatwo zrobić przy pomocy właśnie bilonówki. Dzięki niej osoby w nieco bardziej zaawansowanym wieku mogą udać się do pobliskiego sklepu po drobne zakupy jedynie ze skórzaną saszetką, w której bezpiecznie schowają niewielką sumę pieniędzy.


Bilonówka dla dżentelmena

Wiele pań z radością odnotowuje fakt, że męska moda przeżywa prawdziwy renesans. Na ulicach coraz częściej widuje się elegancko ubranych mężczyzn – panowie przykładają ogromną wagę do stylowego wizerunku i skrupulatnie wybierają nawet codzienny strój. Współcześni dżentelmeni chętnie sięgają po nietuzinkowe dodatki i akcesoria. Niecodzienna i elegancka bilonówka jest jednym z nich!


Bilonówka dla sportowca? Właśnie tak!

Bilonówka będzie zaskakująco trafionym i praktycznym dodatkiem również dla osób udających się w wielogodzinne rajdy rowerowe lub biegających wiele kilometrów. Gdy zechcą wstąpić do sklepu po wodę (zwłaszcza poza granicami miast łatwo trafić na miejsce, w którym nie można jeszcze płacić kartą), będą mieli gotówkę przy sobie. Drobna bilonówka bez trudu zmieści się do niewielkich kieszonek, w które są zwykle wyposażone stroje sportowe.

Skórzana bilonówka coin wallet BRODRENE CW01 oliwkowy

Skórzana bilonówka, portfel na monety camel Solier SA10

Polecane

pixel