Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Co zapakować do torebki na Sylwestra?

2015-12-08

Sylwester to magiczna noc w roku ? rozpoczynamy ją młodsi, kończymy zaś rok starsi. Szampańska zabawa do rana to bez wątpienia cel numer jeden większości tych, którzy wychodzą na prywatki lub bale. Niezależnie od tego, gdzie kobieta spędza swój sylwestrowy wieczór, nie może zapomnieć o odpowiednim wyposażeniu swojej torebki. To, co się w niej znajduje pozwala zachować idealny wygląd, a tym samym świetny nastrój aż do świtu.

 

Zapasowe rajstopy

Chyba każdej kobiecie przynajmniej raz w życiu przydarzyła się wpadka ? w najmniej odpowiednim momencie w rajstopach lub pończochach pojawiła się wielka dziura. Potrafi to skutecznie popsuć nastrój i zburzyć nawet najlepszą stylizację. Aby uniknąć takich sytuacji, koniecznie trzeba włożyć do torebki zapasową parę rajstop. Przydać może się również bezbarwny lakier do paznokci ? jeśli przysłowiowe oczko ?pójdzie? w niewidocznym miejscu, można zamalować je lakierem. Dzięki temu dziura nie będzie się powiększać, a zmiana rajstop na nowe może być zbędna.

 

Szminka

W każdej damskiej torebce musi znaleźć się szminka. W czasie jedzenia oraz picia nawet najlepszej jakości pomadka będzie się ścierać. Aby makijaż nie stracił na wyglądzie, należy więc raz na jakiś czas usta na nowo pomalować. A to możliwe jest tylko wówczas, kiedy w torebce znajdzie się ulubiona pomadka.

 

Chusteczki odświeżające

Zabawa sylwestrowa to dynamiczne tańce przez kilka ładnych godzin. Nawet najbardziej odporna i sprawne fizycznie kobieta może się więc spocić. A nic nie psuje tak najlepszej stylizacji jak nieprzyjemna woń potu. Chusteczki odświeżające nie zajmą w torebce dużo miejsca, a jednocześnie sprawią, że w każdej chwili będzie można przetrzeć nimi ciało. Pot zostanie usunięty, a pani będzie mogła bawić się dalej, nie myśląc o tyn, czy przez przypadek nie pachnie zbyt mało świeżo.

 

Bibułki matujące

W czasie tańców poci się nie tylko ciało, ale również twarz, która zaczyna się intensywnie świecić. Nie wygląda wówczas zbyt ładnie. Ratunkiem okazują się być w tej sytuacji popularne bibułki matujące, które kupić można w każdej drogerii. Wystarczy delikatnie przycisnąć je do twarzy, aby błyszczenie zniknęło, a makijaż pozostał na swoim miejscu.

 

Puder

Bez wątpienia przyda się do odświeżenia makijażu. Można nim delikatnie oprószyć twarz, aby odzyskała ona świeży, jedwabisty wygląd. Trzeba jedynie pamiętać o tym, aby nie nakładać go zbyt dużo. Mógłby bowiem wówczas niepotrzebnie zmienić odcień skóry.

 

Zabawa sylwestrowa może być naprawdę udana. Wystarczy tylko dobre towarzystwo i...odpowiednio wyposażona torebka, w której muszą znaleźć się niezbędne dla każdej kobiety gadżety. Z ich pomocą przez całą noc można zachwycać wyglądem.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2015
pixel