Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Co podarować partnerowi na święta?

2020-11-16
Co podarować partnerowi na święta?

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który spędzamy zazwyczaj w gronie bliskich nam osób. Przy tej okazji obdarowujemy się nawzajem upominkami. Im bliższe relacje towarzyszą naszym kontaktom z drugą osobą, tym bardziej zależy nam na tym, by prezent była trafiony, wyjątkowy i świadczący o tym, że obdarowany jest bliski naszemu sercu i wnosi wiele dobrego do codziennego życia. Co podarować partnerowi na święta?

Elegancki portfel z życzenia pomyślności


Mężczyźni z reguły nie należą do osób, które w codziennym życiu otaczają się wieloma drobiazgami. Uznawani są też za tę część społeczeństwa, która lubi mieć pod ręką przedmioty praktyczne i funkcjonalne. Taka lista preferencji może wywołać przerażenie, jeśli weźmie się ją pod uwagę podczas poszukiwania czegoś na idealny prezent świąteczny dla niego.
Proponujemy w świątecznym opakowaniu prezentowym ukryć elegancki portfel. Wykonany ze skóry dobrej jakości będzie służył właścicielowi przez wiele lat chroniąc jego pieniądze. To idealny dodatek do tradycyjnych życzeń, w których wspomina się o pomyślności w finansach i bogaceniu się.


Portfel skórzany męski DAAG Alive P-11 vintage koniakowy w pudełku

Etui nie tylko dla biznesmena


Kolejną z naszych propozycji na świąteczny prezent na partnera są różnego rodzaju etui. Klucze, długopisy, wizytówki, okulary, dokumenty – w codziennym życiu towarzyszy nam wiele drobiazgów niezbędnych w pracy i poza nią. Łączy je jedno – lubią znikać w najmniej odpowiednich momentach. Można nad tym zapanować w prosty sposób – przechowując je w odpowiednim do tego etui.


Eleganckie, skórzane etui na długopisy zestawione z równie szykownym wizytownikiem, to dobry upominek świąteczny dla biznesmena lub partnera, który w swojej pracy musi dbać o formalny wizerunek. Dorzuć do tego skórzane etui na telefon, by dopełnić szyku i podkreślić profesjonalizm bliskiego Ci mężczyzny.


Organizer na dokumenty


Mężczyźni lubią mieć wokół siebie porządek, chociaż jego utrzymanie bywa dla nich nie lada wyzwaniem. Dotyczy to nie tylko przestrzeni, w jakiej przebywają, ale też różnego rodzaju dokumentów i akcesoriów potrzebnych do pracy. Trafiony prezent dla partnera na święta, który sprawdzi się w tym zakresie, to skórzany organizer na dokumenty, w którym znajdzie się również miejsce na podręczny długopis lub pióro, kartki na notatki, wizytówki, słuchawki do smartfona i kilka innych drobiazgów.
Twój partner doceni praktyczny organizer na dokumenty również ze względu na to, że dzięki niemu wszystko, czego potrzebuje w pracy, będzie miał w jednym miejscu. Wystarczy jeden gest, by zabrać je ze sobą z domu i mieć gwarancję, że o niczym się nie zapomniało. Dobrej jakości skóra naturalna wygląda elegancko i szykownie. Taki organizer będzie więc praktycznym i estetycznym dodatkiem na służbowe biurko. Korzystnie wpłynie też na zawodowy wizerunek Twojego partnera. Będzie on odbierany, jako osoba zorganizowana i umiejętnie zarządzająca swoim otoczeniem. To z kolei może pozytywnie wpłynąć na rozwój jego kariery zawodowej. Skórzany organizer będzie więc idealnym dowodem na to, że szczerze życzysz swojemu partnerowi pomyślności w pracy.


Skórzany organizer na dokumenty Solier SA21 czarny

pixel