Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Co podarować bliskiej osobie z okazji Dnia Kobiet – poradnik

2019-02-12
Co podarować bliskiej osobie z okazji Dnia Kobiet – poradnik
Dzień Kobiet to idealna okazja, aby pokazać mamie, babci, siostrze czy przyjaciółce jak wiele dla nas znaczą. Bukiet czerwonych róż to zawsze dobry pomysł, ale jeśli wykażesz się odrobiną inwencji i podarujesz kobiecie coś oryginalnego, to na pewno sprawisz jej więcej radości. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które idealnie sprawdzą się na prezent z okazji Dnia Kobiet.

Porządna walizka dla aktywnej podróżniczki

Pojemną i wytrzymałą walizkę najlepiej podarować kobiecie, która wiele podróżuje lub wybiera się w najbliższym czasie na wakacje życia. Podczas wyboru walizki należy zwrócić uwagę na jej wymiary. Nie zapominaj, że linie lotnicze mają określone limity co do wielkości bagażu, a więc najlepiej wybrać taki model, który będzie się w nich mieścił. Warto także poszukać walizki, która ważny niewiele, aby nie dodawać zbędnych kilogramów do przewożonego bagażu. Kolejną istotną kwestią jest kolor. Choć najbardziej uniwersalna walizka będzie czarna, to warto wybrać coś w bardziej nietypowym kolorze. Nie chcesz przecież, aby obdarowana kobieta miała problem z odszukaniem swojego bagażu na lotnisku, gdzie większość walizek jest w jednolitym i zbliżonym do siebie kolorze.


Mała walizka podróżna na kółkach (bagaż podręczny) SOLIER STL310 S ABS jasnozielona
 

Dobrej jakości torebka skórzana

Dobrym pomysłem na prezent z okazji Dnia Kobiet będzie torebka ze skóry. Należy jednak zwrócić uwagę na jakość jej wykonania. Nie chcesz przecież, aby Twój prezent szybko wylądował w koszu na śmieci. Najlepiej wybrać model wykonany ze skóry naturalnej, wykazującej się wysoką trwałością i elegancją. Należy także zastanowić się nad rozmiarem torebki. Jeżeli kobieta, którą chcesz obdarować, nosi ze sobą wiele rzeczy, książki i zeszyty do szkoły czy dokumenty do pracy, to rozglądaj się za nieco większymi modelami. Natomiast dla starszej pani, która ma przy sobie zwykle tylko portfel, poszukaj czegoś niewielkiego. Kolejną kwestią, którą trzeba rozważyć przed zakupem torebki, jest kolor dodatku. Wiele pań nosi głównie czarne torebki pasujące do wszystkiego, zaś inne lubią eksperymentować z kolorami. Można jednak zaryzykować i podarować bliskiej kobiecie akcesorium w intensywnym odcieniu u zachęcić obdarowaną do zabawy modą.


Skórzana torebka DAN-A T379 czarna
 

Elegancki portfel ze skóry

Portfel to idealny pomysł na prezent dla kobiety w każdym wieku. Korzystamy z niego na co dzień, a co za tym idzie – to dodatek, który bardzo szybko się zużywa. Podczas wyboru portfela na prezent należy zwrócić uwagę na jego wielkość, a pole do popisu jest tutaj ogromne. Najmniejsze modele pomieszczą wyłącznie kartę kredytową i banknoty. Natomiast największe portfele damskie przypominają małe torebki i znajdzie się w nich miejsce nie tylko na kartę czy pieniądze, ale także na wizytówki, karty stałego klienta czy zdjęcia. Podobnie jak w przypadku torebki, musisz przyjrzeć się, jaki rozmiar preferuje osoba, której chcesz podarować portfel. Odnośnie barwy dodatku, to w przypadku przesądnych kobiet najlepiej wybrać czerwień, gdyż to właśnie ona przynosi bogactwo. Osoba podążająca za trendami wprost z wybiegów na pewno ucieszy się z portfela w modnym kolorze, a bizneswoman - z klasycznej czerni bądź odcieni brązu.


Portfel skórzany damski KRENIG Scarlet 13091 czerwony
Pokaż więcej wpisów z Luty 2019

Polecane

pixel