Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

By cieszyć się latem. Idealne torby na wakacje.

2018-06-23
By cieszyć się latem. Idealne torby na wakacje.

Wakacje to wspaniały, beztroski czas nie tylko dla dzieci. Wyjeżdżamy, by odpocząć od codziennych zajęć i naładować akumulatory. Chcemy spędzić go w ciekawych miejscach, chłonąć dobrodziejstwa otaczającej nas przyrody czy pięknych zabytków. Ważne, by czuć się swobodnie, by najlepiej wykorzystać te dni. Warto zabrać ze sobą niezbędne rzeczy i wygodną torbę. Do wyboru mamy cały wachlarz ciekawych modeli i propozycji adekwatnych do miejsca, w które się wybieramy.

Torby na plażę i nie tylko

W letnie dni idealnie sprawdzą się wygodne, popularne torby z tworzywa. Gwarantujemy, że zdadzą egzamin jako torba na plażę, gdzie nasze rzeczy narażone są na kontakt z wodą i piaskiem, ale też jako dopełnienie letniej stylizacji. Wakacyjny look podkreślą marynarskie motywy liny i kółek, przypominające elementy żagla, które zostały użyte w tej modnej propozycji. 
Torby z bawełny ze skórzanymi detalami

Część z nas lubi wygrzewać się na plaży, ale długie wycieczki też mają swoich entuzjastów. Wybierając się na spacer, warto zabrać ze sobą wygodną torbę. Wspaniale sprawdzą się listonoszki z naturalnych materiałów z elementami skóry. Wygodny pasek, który można przełożyć przez ramię i jasne, naturalne tkaniny sprawią, że poczujemy się komfortowo. Nawet długi czas spędzony poza domem czy hotelem nie będzie aż tak forsujący. Zaletami takiej torby mogą cieszyć się i panie i panowie, wybierając nieco większą wersję męską. 

 
 
 
Torby w wielkim mieście

Latem też chętnie odwiedzamy też stolice dużych miast Budapeszt, Barcelona czy Nowy York. Zapuszczamy się w miejskie okolice, zawłaszcza wieczorem, kiedy chcemy zjeść kolacje w lokalnej knajpce i cieszyć się urokami miejsc, które widzimy po raz pierwszy i chcemy się nimi zachwycać. W takiej sytuacji sprawdzą się wygodne torby z paskiem. Niewielkie modele, które pomieszczą niezbędne rzeczy. Dzięki temu będziemy czuć się jednocześnie elegancko i wygodnie.


   

pixel