Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

5 porad jaki plecak wybrać na letnie wyjazdy

2021-06-28
5 porad jaki plecak wybrać na letnie wyjazdy

Wakacje tuż za pasem, plany wyjazdowe i rezerwacje zapewne są już poczynione, pozostaje tylko się spakować. No właśnie, po pierwsze do czego, a po drugie, ale nie mniej ważne, co wziąć ze sobą, by łatwo przenosić rzeczy już na docelowym miejscu. Często zapominamy o tym, by zabrać ze sobą podręczną torbę lub plecak, a to duży błąd. Tym razem skupimy się na plecakach – bardzo wygodnej rzeczy, przydatnej podczas każdego wyjazdu krajowego lub zagranicznego, o czym jeszcze się przekonacie.

 

Spakuj się dobrze


Wyjeżdżając na dłuższy czas potrzebujemy zabrać ze sobą sporo rzeczy, niezależnie od tego czy jedziemy nad morze czy w góry, chociaż w tym drugim przypadku musimy nastawić się na większe wahania pogodowe. Tym razem zachęcamy do zapakowania się do plecaka. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Plecak, odpowiednio założony i dociążony, nawet mocno dopakowany, nie będzie się wydawał ciężki i nieporęczny. Na krótsze wyjazdy proponujemy plecaki podróżne o mniejszej pojemności. Firma Solier oferuje wysokiej jakości wodoodporne plecaki, idealne na krótkie wycieczki po górach lub dłuższe wyjazdy np. nad jezioro.


WODOODPORNY PLECAK MĘSKI SOLIER SV01 SZARY

Nieco mniejszy, idealny na wakacyjny wypad w góry to plecak Extrem. Jest to interesująca opcja w kształcie worka, bardzo lekki, wręcz nieodczuwalny. Niezwykle łatwo go złożyć i przechowywać w większym bagażu. Podczas krótkiej wycieczki w góry lub zwiedzania miasta jest rewelacyjnym wyborem.


PLECAK WODOODPORNY GRANATOWY EXTREM 2306-NV

 

Szkolny plecak nie tylko do szkoły


Choć to stwierdzenie na pierwszy rzut oka wydaje się dziwne, wcale takie nie jest. Wiele osób nie ma dedykowanego plecaka na wyjazdy wakacyjne, a szkolne modele są niezwykle uniwersalne. Sprawdzą się na jednodniowe wycieczki, na weekendy w innym mieście i na tygodniowe wypady na wieś. Ze względu na to, że nie są przeznaczone na wyprawy, być może nie jest to najwygodniejsza opcja, ale jeśli jedziemy w takie miejsce, że nie do końca znamy plany i mogą wyskoczyć nieprzewidziane atrakcje, warto mieć przy sobie właśnie taki plecak. Jest bardzo pojemny, więc może nie raz uratować nam wycieczkę. Szczególnie polecamy modele od Always Wild.


PLECAK SZKOLNY GRANATOWY ALWAYS WILD HD-213 HEAD 3

 

 

 

Na aktywne wakacje


Jeśli twoje wakacje zazwyczaj upływają na sposób aktywny, koniecznie zadbaj o to, by spakować odpowiedni plecak, który nie tylko nie będzie zawadzał podczas uprawiania sportów, ale będzie wygodnym rozwiązaniem. Na wakacje na dwóch rowerowych kółkach możesz zabrać ze sobą plecak sportowy na jedno ramię Bag Street. Wyposażony został w piankę i siateczkę zabezpieczającą przed poceniem.


PLECAK SPORTOWY NA JEDNO RAMIĘ RÓŻOWY BAG STREET 4388

 

 

 

Wakacyjne zwiedzanie


Jeśli wiesz, że w czasie wakacji czekają cię długie godziny zwiedzania miast i miasteczek, warto pomyśleć o zabraniu ze sobą podręcznego, wygodnego plecaka, do którego zmieścimy butelkę wody i będziemy mogli schować kupione pamiątki. W tym przypadku trafione będą nawet bardziej eleganckie plecaki, np. propozycja od NOBO, wykonana z wysokiego gatunku skóry ekologicznej, jak i skórzany plecak w optymistycznym, zielonym kolorze od Marco Mazzini.
PLECAK DAMSKI RÓŻOWY NOBO NBAG-J3320-C015
PLECAK DAMSKI MARCO MAZZINI ZIELONY V71E

 

Zabierz plecak na plażę


Także na plaży plecaki mają swoje zastosowanie. Woda, krem i książka to niezbędne wyposażenie, które z łatwością można zabrać ze sobą i przenieść je w plecaku. Na plaży preferuje się delikatniejsze materiały. Polecamy plecaki w kształcie worka, może to być propozycja od firmy Badura lub plecak z niesamowitym, urlopowym nadrukiem od NOBO.
PLECAK DAMSKI WOREK FULL PRINT ZIELONY NOBO I0890
PLECAK DAMSKI WOREK BADURA T_D085MU_CD

 

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2021
pixel