Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

4 upominki na dzień ojca

2021-05-10
4 upominki na dzień ojca

Wybór prezentu na dzień ojca to wyjątkowo trudna sprawa i co roku w okolicach czerwca głowimy się nad tym, co tym razem kupić tacie w prezencie. Zazwyczaj kończy się na alkoholu, ale to nie jest najlepsze rozwiązanie zarówno pod względem walorów zdrowotnych, jak i oryginalności. Galanteria skórzana to równie popularna kategoria, w niej znajdziemy bardziej i mniej typowe pomysły na podarunek.

Portfel


Skórzany portfel na prezent to klasyk. O ile jednak nie kupujemy go co roku, to może być bardzo dobrym pomysłem. Obecnie panuje moda na portfele zabezpieczane systemem RFID, być może tata jeszcze takiego wynalazku nie posiada. Do portfela warto wrzucić jeszcze coś od siebie, grosik na szczęście, albo zdjęcia osób z najbliższej rodziny. Taki prezent będzie miał zarówno wartość materialną, jak i sentymentalną. Standardowy portfel powinien mieć miejsce i na bilon i na banknoty i na różne karty, których nosimy przy sobie całkiem sporo. Polecamy tu dwa modele: jeden od Paolo Peruzzi, a drugi od Buffalo Wild wykonany z bydlęcej skórki.
SKÓRZANY PORTFEL MĘSKI CZARNY RFID PAOLO PERUZZI IN-10-BL
Skórzany portfel męski brązowy Buffalo Wild RM-04L-HBW BROWNSkórzany portfel męski brązowy Buffalo Wild RM-04L-HBW BROWNSkórzany portfel męski brązowy Buffalo Wild RM-04L-HBW BROWNSkórzany portfel męski brązowy Buffalo Wild RM-04L-HBW BROWNSkórzany portfel męski brązowy Buffalo Wild RM-04L-HBW BROWNSkórzany portfel męski brązowy Buffalo Wild RM-04L-HBW BROWNSkórzany portfel męski brązowy Buffalo Wild RM-04L-HBW BROWNSkórzany portfel męski brązowy Buffalo Wild RM-04L-HBW BROWNSkórzany portfel męski brązowy Buffalo Wild RM-04L-HBW BROWNSkórzany portfel męski brązowy Buffalo Wild RM-04L-HBW BROWNSkórzany portfel męski brązowy Buffalo Wild RM-04L-HBW BROWNSkórzany portfel męski brązowy Buffalo Wild RM-04L-HBW BROWNSkórzany portfel męski brązowy Buffalo Wild RM-04L-HBW BROWN                 SKÓRZANY PORTFEL MĘSKI BRĄZOWY BUFFALO WILD RM-04L-HBW BROWN

 

Etui


Z portfelami skórzanymi łączą się także etui. O ile jednak portfel jest typowym prezentem, o tyle etui już nie, a to daje bardzo duże możliwości wyboru odpowiedniego podarunku. Na co możemy się zdecydować? Najbardziej oryginalne będzie skórzane etui na okulary od Solier. Zazwyczaj osoby nieco starsze cierpią na dalekowzroczność i niezbędne są im okulary do czytania. Ponieważ nie korzystają z nich przez cały czas, to potrzebują je gdzieś schować i ochronić przed porysowaniem.
https://www.skorzana.com/product-pol-19387-Skorzany-pokrowiec-etui-na-okulary-Solier-SA20-brazowy.html

Inną propozycją jest etui na klucze i karty. Nie zawsze potrzebne jest zabranie całego portfela ze wszystkimi drobiazgami, jednak klucze i karta debetowa to takie dwie rzeczy, które zazwyczaj mężczyzna ma przy sobie. Świetnym pomysłem na prezent jest zatem etui na dokumenty i klucze od Paolo Peruzzi. Klucze można przypiąć do specjalnego łańcuszka.
Skórzane etui na dokumenty i klucze Paolo Peruzzi S-18-BL

Ostatnim typem nieoczywistego etui ze skóry, jakie można sprezentować tacie, to etui na długopisy. Eleganckie, praktyczne i niewielkich rozmiarów etui od firmy Solier sprawdzi się na spotkaniach biznesowych i w domu.
SKÓRZANE ETUI NA DŁUGOPISY, PIÓRO SOLIER SA12 CIEMNOBRĄZOWE

Kosmetyczka


Taki pomysł zapewne nie jest oczywisty, a to oznacza, że może się okazać dobrym, zaskakującym prezentem. Trzeba jednak przyznać, że nie jest to podarunek dla każdego. Eleganckie męskie kosmetyczki to dobra rzecz dla panów, którzy często wyjeżdżają, chociaż oczywiście nie tylko. Są mężczyźni lubiący porządek, a w kosmetyczce łatwo zmieścić zestaw przyborów do golenia i trzymać je w łazience. Proponujemy jedną z dwóch kosmetyczek od firmy Solier PERTH. Pierwsza z nich ma dodatkową przegrodę na zewnątrz, gdzie można schować najbardziej podręczne kosmetyki, natomiast druga ma niezwykle ciekawy design i łatwo zmniejszyć jej rozmiary, jeśli nagle zmniejszy się ilość rzeczy do przechowywania.
Elegancka skórzana kosmetyczka męska SOLIER j.brązowaElegancka skórzana kosmetyczka męska SOLIER j.brązowaElegancka skórzana kosmetyczka męska SOLIER j.brązowaElegancka skórzana kosmetyczka męska SOLIER j.brązowaElegancka skórzana kosmetyczka męska SOLIER j.brązowaElegancka skórzana kosmetyczka męska SOLIER j.brązowa          ELEGANCKA SKÓRZANA KOSMETYCZKA MĘSKA SOLIER J.BRĄZOWA
SKÓRZANA KOSMETYCZKA MĘSKA SOLIER SK04 C.BRĄZOWA

Saszetki


Saszetka to odpowiednik damskiej torebki, ale szyta na miarę każdego mężczyzny. Są dwa podstawowe typy: listonoszki i saszetki do ręki. Pierwszy z nich to propozycja dla panów preferujących styl sportowy. Jednak marka Brodrene stworzyła produkt skórzany wysokiej jakości i można się z nim pojawić zarówno w pracy jak i na spacerze z dzieckiem.


SKÓRZANA TORBA MĘSKA LISTONOSZKA BRODRENE BL04 CIEMNOBRĄZOWA

Drugi typ to propozycja stricte biznesowa, ale świetnie sprawdzi się jako dodatkowy schowek w samochodzie. Można w niej trzymać dokumenty, czy inne drobiazgi, które nie powinny zostać w aucie pod nieobecność właściciela. Paolo Peruzzi stworzyła klasyczny produkt wysokiej jakości.
SKÓRZANA SASZETKA MĘSKA CZARNA PAOLO PERUZZI X-04-BL

 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2021

Polecane

pixel