- Na zakupy, do parku i na obiad ze znajomymi. Mała torebeczka na co dzień. Inspirowana stylem retro będzie modnym dodatkiem, a jej bogate w kieszonki wnętrze pomoże Ci pozostać zawsze zorganizowaną. Po prostu – pozwól jej zamieszkać w Twojej szafie.
Kolekcja: | Klasyczna Elegancja |
Marka: | DAN-A |
Kolor produktu: | czarny |
Materiał zewnętrzny: | skóra naturalna |
Kraj produkcji: | Polska |
Zapięcie główne: | zamek błyskawiczny |
Kolor podszewki: | czarny ,
kolor podszewki może się różnić i zależy od aktualnie stosowanej przez producenta |
Wnętrze: | kieszeń na telefon ,
kieszeń na zamek |
Czy mieści format A4?: | nie |
Dodatkowe informacje: | regulowany pas nośny |
Wymiary | |
Wysokość: | 23 cm |
Wysokość z paskiem: | 46 - 76 cm |
Szerokość: | 26 cm |
Głębokość (grubość): | 7 cm |
Interesuje cię inny kolor?: | Torebkę możemy dla Ciebie wykonać w następujących kolorach: czarny, czekolada, camel, koniak, czerwony - czas wysyłki zamówienia do 7 dni roboczych |
Opinie użytkowników
Ilość opinii:
1
Średnia ocena:
5.00
Ocena:
Autor:
Małgorzata, Pruszków
Polecam tę torebkę. Torebka jest miękka, ani duża ani mała, w sam raz. Nadaje się na co dzień i, z racji eleganckiego odszycia, również na większe wyjścia. Długość paska wystarczająca. I niespodzianka - pod "drugą fałdką" torebki kryje się duża, bo do samego dna, kieszonka zapinana na magnez, do której można się dostać nawet bez odpinania. Zamówiłam w kolorze koniaku z jasnobeżową podszewką i, tu kolejna niespodzianka, która dodaje wnętrzu elegancji, - kieszonka na telefon w kolorze kremowym. Całość wygląda rewelacyjnie! Torebka zgodna z opisem, a nawet dostałam więcej niż zamawiałam. Obsługa super!
24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.
24 miesiące
Ostatnio oglądane
Bestsellery