Portfel skórzany Peterson [DH] PTN 42100-MD fioletowy
Kod produktu: [DH] PTN 42100-MD
Marka: Peterson
Szczegóły produktu
- Odszyty bardzo trwale z doskonałej jakości skóry naturalnej o gładkiej, holograficznej fakturze. Portfel o klasycznej stylistyce i z holograficznym wzorem w kwiaty. Model w orientacji poziomej zapinany zatrzaskiem. Wyposażony w technologię RFID.
Duży, skórzany portfel damski na zatrzask — Peterson
- Skóra naturalna najwyższej jakości | Odszyty bardzo trwale z doskonałej jakości skóry naturalnej o gładkiej, holograficznej fakturze;
- Klasyczny fason z oryginalnymi detalami | Portfel o klasycznej stylistyce i z nietypowym holograficznym wzorem w kwiatki. Model w orientacji poziomej, zapinany bezpiecznym i trwałym zatrzaskiem, dodatkowo na froncie portfela widnieje złote logo marki;
- Duży portfel na duże potrzeby | Portfel będzie dla idealny, jeżeli na co dzień nosisz dokumenty w dużym formacie jak np. dowód rejestracyjny. Ponadto zmieścisz w nim pokaźne ilości kart oraz gotówki;
- Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie| Wyposażony w technologię RFID BLOCKING SYSTEM, która zabezpiecza karty zbliżeniowe, dokumenty biometryczne, legitymacje i karty komunikacji miejskiej przed nieautoryzowanym odczytem danych.
Wymiary
- Wysokość 10 cm
- Szerokość 19,5 cm
- Grubość 3,5 cm
Pojemne wnętrze
W portfelu mieści się:
- aż 25 przegródek dedykowanych na karty, wizytówki lub dokumenty w standardowym formacie; przegródki podzielone są na dwie sekcje;
- 4 kieszonki na dokumenty w większym formacie, jak dowód rejestracyjny w okładce. Trzy z nich są przezroczyste.
Przegródki na karty i dokumenty też zabezpieczono podszewką. Pozwala to uniknąć otarć na skórze, podczas wkładania i wyjmowania kart.
Sekcja na pieniądze z wygodnym dostępem
Portfel jest bardzo pojemny. Kieszenie na banknoty i monety są odpowiednio duże, aby pomieścić pokaźne ilości pieniędzy.
- bilon schowasz do wewnętrznej podwójnej kieszeni zapinanej na zamek
- banknoty zmieścisz w 2 pojemne, otwarte przegródki.
Informacje ogólne
Materiał
skóra naturalna
Kolor główny
fioletowy
Typ
portfel
Orientacja
Pozioma
Wielkość
duża
Detale
Styl
miejski/casual
Zamknięcie
zatrzask
Wzór
roślinny
Ilość przegródek na karty
20+
Kolor okuć
złoty
Kieszeń na monety
zamykana na suwak
Ochrona RFID
tak
Informacje dodatkowe
Pudełko
Tak
Dowód rejestracyjny
mieści
Cechy szczególne
kieszeń na suwak
Wymiary
Wysokość
10 cm
Szerokość
19,5 cm
Grubość
3,5 cm
Tłumaczenia
fre
rus
promocja
M1
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Cedar sp. z o.o.Więcej
Adres:
Dzwonkowa 49Kod pocztowy: 02-290Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: drop@cedardrop.com
Napisz swoją opinię