Skórzany, brązowy pasek męski z automatyczną klamrą - Peterson
Postaw na praktyczny dodatek, który dobrze uzupełnia męską garderobę. Pasek PETERSON łączy klasyczny wygląd, skórę naturalną i wygodną klamrę automatyczną, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w eleganckich, jak i codziennych stylizacjach.
- Klasyczny styl na wiele okazji
Prosty, ponadczasowy design sprawia, że pasek łatwo dopasować do koszuli, garnituru, chinosów, jeansów czy zestawów smart casual.
- Wykonany ze skóry naturalnej
Pasek został wykonany ze skóry naturalnej, która dobrze prezentuje się w codziennym użytkowaniu i nadaje całości elegancki charakter.
- Wygodna klamra automatyczna
Automatyczny mechanizm pozwala szybko i precyzyjnie dopasować pasek do obwodu, bez konieczności korzystania z klasycznych dziurek.
- Komfort noszenia każdego dnia
Płynna regulacja ułatwia dopasowanie paska do sylwetki, dlatego model sprawdzi się w pracy, na spotkaniu, podczas uroczystości oraz w codziennych zestawach.
- Uniwersalny dodatek do męskiej garderoby
Minimalistyczna forma sprawia, że pasek pasuje do wielu stylów - od eleganckiego, przez smart casual, aż po swobodny miejski look.














