Wężowa shopperka Peterson czarna PTN ALP-21303
Kod produktu: [DH] Torebka damska PTN ALP-21303
Marka: Peterson
Szczegóły
Opinie
Zwroty i wymiana
- Shopperka wykonana bardzo trwale z wysokiej klasy skóry ekologicznej. Na froncie tłoczenie imitujące skórę krokodyla. Torba zawieszona na dwóch wysokich uchwytach. Jednokomorowa z 1 kieszenią wewnętrzną. Shopper zamykany suwakiem.
Shopperka ze skóry ekologicznej ze zwierzęcym tłoczeniem ozdobnym — Peterson
Prezentowany model wykonany został bardzo trwale z wysokiej klasy skóry ekologicznej. Torebka zawieszona jest na dwóch wysokich uchwytach. Dzięki nim możesz swobodnie zarzucić ją na ramię.
Wymiary
- Wysokość 30 cm
- Szerokość 41,5 cm
- Głębokość 13,5 cm
- Wysokość uchwytu 25 cm
Cechy produktu:
- wykonana ze skóry ekologicznej posiadającą tłoczenie imitujące skórę krokodyla.
- zamykana na zamek błyskawiczny
- jednokomorowa z 1 kieszenią wewnętrzną
- wewnątrz jest wyściełana podszewką
Organizacja wnętrza
Pojemna torebka w nieskomplikowanym stylu. Ma 1 komorę główną, której wnętrze wyposażono w 1 kieszonkę zapinaną na suwak. Torebka bez trudu pomieści telefon, portfel, a nawet format A4.
Całość na materiałowej podszewce, która chronić będzie eko skórę przed uszkodzeniami podczas wkładania i wyjmowania z niej przedmiotów.
Nóżki ochronne
Torebka u spodu jest wyposażona w 4 ochronne nóżki. Ten dodatek obniża ryzyko odkształcania się spodu torebki czy też jego zarysowaniom. Nóżki powodują również bardziej stabilną pozycję torebki, kiedy położysz ją na podłożu.
Napisz swoją opinię