Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Torebki na sylwestrowe szaleństwo
Bez względu na okoliczności, noc sylwestrowa dostarcza nam wielu przeżyć i emocji. Wyjątkowość chwili, gdy w kalendarzu zmienia się rok, lubimy podkreślać stylizacjami przygotowanymi specjalnie na ten moment. Nie ma tu znaczenia, czy Nowy Rok witamy w domowym zaciszu z najbliższą rodziną lub przyjaciółmi, czy też na wielkim balu. Zawsze warto pamiętać, że nawet najmniejszy, źle dobrany dodatek, zepsuje cały efekt i odbierze urok stylizacji. Podpowiadamy, jaką torebkę wybrać na sylwestrowe szaleństwo.
Czytaj więcej
Zaspałeś? Oto nasze propozycje prezentów gwiazdkowych na ostatnią chwilę
Pierwsze dni grudnia zaskakują wielu z nas. Nagle budzimy się z przerażeniem, że do świąt zostało zaledwie kilka tygodni i mamy coraz mniej czasu na znalezienie prezentów dla najbliższych. Rozpoczyna się nerwowe przeglądanie ofert sklepów internetowych i bieganie pomiędzy regałami w punktach stacjonarnych. Jeśli ten opis pasuje do Ciebie, poznaj nasze propozycje prezentów gwiazdkowych na ostatnią chwilę.
Czytaj więcej
Pomysły na prezent bożonarodzeniowy dla mamy
Święta to wyjątkowy czas, który spędzamy w gronie najbliższych nam osób. Zgodnie ze zwyczajem, każdego obdarowujemy choćby drobnym upominkiem. Osobom szczególnie bliskim naszemu sercu, chcemy podarować coś wyjątkowego. Co podarować na prezent bożonarodzeniowy dla mamy, by nie miała wątpliwości, jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu? Podpowiadamy!
Czytaj więcej
5 upominków świątecznych dla taty
Co kupić tacie na prezent pod choinkę? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie każdego roku przed Bożym Narodzeniem. Prezent idealny to taki, który będzie prezentował się z klasą i jednocześnie przyda się w codziennym życiu. Mężczyźni mają bowiem to do siebie, że lubią otaczać się użytecznymi przedmiotami. Podpowiadamy, 5 upominków świątecznych, które możesz podarować tacie w te święta.
Czytaj więcej
Seniorzy cieszą się w naszym społeczeństwie ogromnym szacunkiem. Najbliżsi otaczają ich troską i dbają o komfort w jesieni życia. Przy każdej okazji staramy się okazywać im miłość i wdzięczność za trud, który wielokrotnie wkładali w kształtowanie naszych charakterów. Co podarować seniorom, by pokazać im, jak wiele dla nas znaczą? Poznaj naszą listę skórzanych upominków, które przydadzą się im w codziennym życiu.
Czytaj więcej
Kiedy mężczyzna powinien wyglądać elegancko?
Wielu panów należy do grona miłośników luźnego, sportowego stylu. W ich życiu nie brakuje jednak sytuacji, w których muszą z niego zrezygnować na rzecz eleganckich stylizacji. Często są to wyjątkowe okazje i uroczystości rodzinne. Zdarza się, że taki obowiązek nakłada służbowy dress code. Kiedy mężczyzna powinien wyglądać elegancko? Podpowiadamy!
Czytaj więcej
Co podarować partnerowi na święta?
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który spędzamy zazwyczaj w gronie bliskich nam osób. Przy tej okazji obdarowujemy się nawzajem upominkami. Im bliższe relacje towarzyszą naszym kontaktom z drugą osobą, tym bardziej zależy nam na tym, by prezent była trafiony, wyjątkowy i świadczący o tym, że obdarowany jest bliski naszemu sercu i wnosi wiele dobrego do codziennego życia. Co podarować partnerowi na święta?
Czytaj więcej
Co podarować partnerce na święta?
Bliskiej osobie chciałoby się podarować gwiazdkę z nieba. Zwłaszcza w święta Bożego Narodzenia. Nie jest to możliwe, więc każdego dnia, jaki przybliża nas do wigilii i czasu ukrywania pod choinką prezentów, szukamy idealnego zamiennika. Musi on sprawiać radość nie tylko tuż po wyjęciu ze świątecznego opakowania, ale też każdego dnia przypominać, że został wręczony od serca. Co podarować partnerce na święta? Podpowiadamy!
Czytaj więcej
Czym jest smart casual?
W świecie mody i dress code pojawiają się pojęcia, które dla wielu osób brzmią zupełnie obco. Warto zapoznać się z nimi, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, gdy na miejscu spotkania lub wydarzenia okaże się, że wyglądasz niestosownie do sytuacji. W poradnikach dotyczących ubioru może pojawić się „smart casual”. Czym charakteryzuje się strój utrzymany w tym stylu? Wyjaśniamy!
 
Czytaj więcej
Wypad za miasto? Zabierz ze sobą saszetkę!
Wypady za miasto stały się bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu. Może to być np. spacer z rodziną po lesie, zdobywanie okolicznych szczytów, piknik na łonie natury lub poznawanie sąsiednich miejscowości. Na każdy z nich warto zabrać ze sobą podręczną saszetkę, do której zmieścisz niezbędne akcesoria.
Czytaj więcej
pixel