Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Torebki david jonesW raz ze stylem - w parze, idzie jakość. Nasze torebki, czy portfele - skórzane, ze skóry naturalnej produkowane są przez _NAS_ dla Państwa ręcznie, z wszelką dbałością o szczegóły. Dzięki temu możemy pochwalić się bardzo wysoką jakością naszych produktów: wygląd, trwałość, jakość wykonania, przyjemność noszenia - to na pewno cechy naszych produktów.

W dziedzinie mody i stylu dużą popularnością cieszą się również torebki wykonane ze skóry ekologicznej. Fantazyjne wzory, bogate kolory, oraz detale - dla kobiet, które w przeciwieństwie do klasycznej elegancji - cenią sobie indywidualność, chcą się wyróżnić. Doskonale się składa, bo mamy przyjemność zaprezentować Państwu kolekcję z serii: Torebeki David Jones.

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszej nowej kolekcji Wiosna/Lato 2010 - liczymy, że przypadnie ona wam do gustu.

Zespół Skorzana.com 

Dilemmas magazineW naszym sklepie kładziemy duży nacisk na modę i styl. Staramy się, aby sprzedawane przez nas produkty sprawdziły się w zamyśle i kreacji swojego "image-u" przez naszych klientów. Klientów, którzy świadomie dokonują zakupu, którzy wiedzą dokładnie kiedy i gdzie użyją zakupionych w naszym sklepie dodatków. Nasze modne torebki damskie cieszą się wsród Państwa dużym powodzeniem z czego jesteśmy dumni. Naszą dumą są także torebki skórzane ze skóry naturalnej, które produkujemy specjalnie dla Państwa, czasami wykonując również niestandardowe zamówienia hurtowe, wśród których znajdują się również portfele skórzane.

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa iż nawiązaliśmy wspołpracę z Dilemmas Magazine -"Całkowicie odcina się od tego, co można znaleźć w popularnych czasopismach modowych. Zaglądamy do pracowni młodych projektantów, ciekawią nas inspirujące zjawiska modowe, blogi szafiarskie. Pokazujemy, jak ubiera się polska ulica."  Szczegóły współpracy oraz co to dla was oznacza ujawnimy w krótce. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z magazynem.

Zespół Skorzana.com

pixel