Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Mamy przyjemność poinformować Państwa o uruchomieniu nowego programu pod tytułem "Łowcy Skór"

Program "Łowcy Skór"

 

1. Program Lojalnościowy "Łowcy Skór" pozwala wszystkim zarejestrowanym użytkownikom na uzyskiwanie punktów (zwanych również "skórami") za dokonane zakupy. Punkty te przyznawane są automatycznie w nastęujący sposób:

 

 

Za każde dokonane zamówienie, zalogowany klient otrzymuje 4% puntków od wartości zamówienia (wykluczając koszty przesyłki).

 

1pkt = 1 PLN

 

Zdobyte punkty ("skóry") można wykorzystać do obniżenia kosztów zamówienia (zgodnie z obowiązującym przelicznikiem) lub opłacenia całości zamówienia.

Więcej o programie "Łowcy Skór".

Czytaj więcej

 

Mamy zaszczyt zawiadomić, iż nagrodziliśmy trzech najlepszych klientów naszego sklepu w sezonie Jesienno - Zimowym 2008/2009.

 

Nagrodami są bony towarowe do wykorzystania na zakupy w www.skorzana.com

 

Oto zwycięzcy:

I miejsce - Iwona R. - bon towarowy o wartości 50 zł

II miejsce - Monika O. - bon towarowy o wartości 35 zł

III miejsce - Anna G. - bon towarowy o wartości 20 zł

 

Zwyzięzcom serdecznie gratulujemy i życząc jeszcze przyjemniejszych zakupów informujemy, iż po zakończeniu sezonu Wiosna / Lato 2009 najlepsi również zostaną nagrodzeni.

 

 

Zespół Skorzana.com

 

Wielkimi krokami zbliża się już do nas jakże oczekiwana przez wszystkich wiosna. Nadszedł więc czas, by podsumować dobiegający do końca sezon jesienno - zimowy.  Chcieliśmy serdecznie podziękować naszym wszystkim dotychczasowym klientom, za jakże miłą współpracę. Cały swój wysiłek koncentrujemy na tym, abyście wy KLIENCI byli maksymalnie usatysfakcjonowani z dokonanych zakupów. Stale płynące od was miłe słowa są dla nas dodatkową motywacją do jeszcze cięższej pracy.


Mamy zaszczyt zawiadomić, iż pierwszą część kolekcji wiosennej przedstawimy Państwu już w najbliższą środę. Oprócz nowych produktów na ukończeniu są już liczne udoskonalenia w naszym sklepie, jak np. większa ilość zdjęć produktów czy program lojalnościowy, które systematycznie wdrażać będziemy w najbliższym czasie.


To wszystko i jeszcze więcej tylko po to, by zakupy w naszym sklepie stanowiły dla Państwa źródło całkowitej satysfakcji.

                                                                                Zespół Skorzana.com

pixel