Na skróty:

Darmowa przesyłka od:

Wysyłka:

Na zwrot masz:

Opinie klientów:

Program "Łowcy Skór":


Koszty dostawy w sklepie Skorzana.com

219,-

koszty dostawy


Czas realizacji zamówienia w sklepie Skorzana.com

24h

więcej


Zwroty i wymiany w sklepie Skorzana.com

30 dni

zwroty i wymiany


Sprzawdź Opinie o Sklepie Skorzana.com - Modne Damskie Torebki Skórzane

Ponad 1000 opinii


Program "Łowcy Skór" Skorzana.com - Modne Damskie Torebki Skórzane

Zbieraj punkty i wymieniaj na produkty

Modne torebki skórzane - najwyższa jakość skóry naturalnej, tworzonej ręcznie, specjalnie dla Ciebie.

Sprawdź nasze BESTSELLERY!

Damska torebka skórzana ze skóry naturalnej DAN-A T82

Damska torebka skórzana ze skóry naturalnej DAN-A T82
Wybierz kolor:
ecruczarny
Wybierz rozmiar:
- wybierz -
DAN-A
Kod produktu T82
Opis produktu:
  • Piękna, subtelna torebeczka dla kobietki pełnej wdzięku. Stylizowana lekko w stylu retro, z delikatnym paskiem i stylowym zapięciem, mieści się gdzieś pomiędzy dziewczęcą prostotą a prostą elegancją.
Gwarancja
Produkty polecane
Opinie o produkcie
Zapytaj o produkt
Poleć ten produkt
Tabela rozmiarów
Do pobrania
Opis produktu
Specyfikacja produktu
Produkt
torebka damska
Marka
DAN-A

Produkty ze skóry naturalnej oraz ekologicznej marki DAN-A cechuje przede wszystkim niezwykła staranność wykonania. Dobór oraz selekcjonowanie skór w procesie produkcji sprawia, iż jakość produktów zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty marki DAN-A są niezwykle funkcjonalne, a wysoka jakość ich wykonania gwarantuje pełen komfort użytkowania przez lata.

Kolor produktu
ecru
Tworzywo
skóra naturalna
Kraj produkcji
Polska
Zapięcie główne
zamek błyskawiczny + zatrzask magnetyczny
Wnętrze
kieszonka na telefon
kieszonka zapinana na zamek
dwie główne komory

Oddzielone kieszenią zapinaną na zamek.

Czy mieści format A4?
nie
Czy można nosić na ramieniu?
tak
Interesuje cię inny kolor?
Każdy model torebki, na Twoje specjalne życzenie Drogi Kliencie możemy wykonać w następujących kolorach: czarny, czekolada, kawa z mlekiem, koniak, czerwony, whisky, kremowy, ecru - PROSIMY O KONTAKT !
Dodatkowe informacje
regulowany pasek
Wymiary
Wysokość
21 cm
Wysokość z paskiem
44 - 74 cm
Szerokość
31 cm

 Torebka wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej, polskiej produkcji. Zapinana na zamek oraz zatrzask magnetyczny. Posiada regulowany pasek. Z tyłu znajduje się kieszeń zapinana na zamek. W środku mieści się kieszeń na telefon oraz kieszeń na zamek.

 

Niby kopertówka, niby torebeczka. Piękna, subtelna torebeczka dla kobietki pełnej wdzięku. Stylizowana lekko w stylu retro, z delikatnym paskiem i stylowym zapięciem, mieści się gdzieś pomiędzy dziewczęcą prostotą a prostą elegancją. Nęci Cię urok lat 60, chciałabyś czasami poczuć się jak dama z minionych epok?– ta torebka pomoże Ci to osiągnąć.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest niewystarczający dla Ciebie, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
Pytanie:
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
Treść:
Contact Information Skorzana.com - Modne Damskie Torebki Skórzane

Tagi: torebki skórzane, torebki damskie, torebki sklep, modne torebki, teczki skórzane, portfele skórzane